Alüminyum Korkuluk

⚡ Merdivenlere, balkonlara ve teraslara yapıların bir hayli kısmına, emniyet ve güzel bir manzara sağlamak için meydana getirilen dekorasyon çalışmasıdır. Tamamen Alüminyum profiller kullanılarak hazırlandığından uygulamaya “alüminyum korkuluk” dekoru denir.
Küpeşte, fobilik sözcüğü ile eş anlamlıdır. Küpeşteler, alüminyum olduğu benzer biçimde ahşap, çelik, krom ve plastik ve benzeri Modellerini üreten şirketler bulunmaktadır.
Alüminyum küpeşte uygulamalarından değişik olarak demontajdır.
Alüminyum küpeşteler ve merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir. Bergama Alüminyum.

Alüminyum Korkulukların Avantajları Nelerdir ?

1- Merdiven , balkon, teras ve havuz kenarları benzer biçimde kullanım alanlarına görsel olarak şıklık ve güzel görsellik katar.
2- Kullanılan malzemelerin temizlik haricinde herhangi bir bakım gerektirmediği şeklinde yıllarca sıkıntısız kullanım imkanı sağlaması ve yüksek özellikleri sayesinde gelişen teknoloji ile çağdaş ve zeki yapıların tamamlayıcısı ve tercih edileni haline gelmiştir.
3- Üründe paslanma meydana gelmez cünkü korozyona oldukca aşırı dayanıklıdır.
4- Sağlam ve yapısı itibari ile hafifçe olması ile yapılarınızın değerine değer katar
5- Her proje ve projenin yapısına göre uygun çözümler, ergonomi ve uygulama çeşitliliği sağlar. Uyulanabilirliği tasavvur ve öteki açılardan çok kolaydır.
6- İç ve dış mekanlarda rahatça kullanılabilmektedir.
7- Doğa dostu bir üründür.

Alüminyum ( Küpeşte ) Merdiven Korkulukları

⚡ Biz Alüminyum ( Küpeşte ) Merdiven Korkuluğu imalatı ve uygulaması yapmaktayız. Alüminyum ( Küpeşte ) merdiven korkulukları yapıldığı alana çok fazla görsellik katmaktadırlar. Alüminyum ( Küpeşte ) merdiven korkululuğunu tercih etmenizdeki en büyük farktör güzel duyu olarak çok güzel olması ve fiyat olarak öteki korkuluklardan ekonomik olmasıdır. Biz yapmış olduğumuz alüminyum ( Küpeşte ) merdiven korkuluğunda kalın seri malzeme kullanmaktayız üst boru olarak 2,5 mm kalınlığında dikmeleri ise 2,0 mm genişliğinde dolu dikme kulanmaktayız. Alüminyum ( Küpeşte ) Merdiven Korkuluğu fiyatı almak için biz ile irtibata geçiniz.

Küpeşte Nedir ?

⚡ Balkonlara, merdivenlere, havuz kenarlarına ve inşaatların birçok kısmına emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için meydana getirilen dekorasyona küpeşte denir. Küpeşte plastik, alüminyum, demir ve ahşap profiller kullanılarak oluşturulur. Alüminyum kullanılarak açılan korkuluğa alüminyum küpeşte denir.

Küpeşte Fiyat Ve Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Nelerdir ?

Malzemenin kalitesi ve profil kalınlıkları
Kullanılacak malzemenin yoğunluğu
Firma kalitesi
İşin metrajı
BERGAMA Alüminyum Korkuluk Sistemleri